Svadby

MODRANSKÁ VERANDA. SVADBA NA VIDIEKU AKO MÁ BYŤ.

Vaša svadba v Modre na obľúbenej rodinnej farme v krásnom vinohradníckom prostredí.

Zažite váš deň v krásnom vidieckom prostredí mesta Modra skvele dostupného z Bratislavy či Trnavy.

Nie tak často máte možnosť zavolať každého koho chcete - do naše novej Verandy, priestoru plného svetla sa zmestí až 180 svadobných hostí.

Ponúkame aj svadobný obrad na lúke.

Nový priestor pre svadbu v Modre s voľnými termínmi na rok 2020 až pre 180 hostí!

Jedinečná veľká, panoramatická a presvetlená Modranská Veranda. Moderná a vkusne zasadená do prírodného rustikálneho prostredia nad mestom Modra. A najmä dostatok miesta pre catering, DJ-a, bar aj tanečný parket. Samozrejme, že možností usporiadanie je neúrekom a zmestí sa sem aj prebaľovací a detský kútik. 

Okrem toho máme veľmi veľa dobrých tipov na svadobných dodávateľov, ktorí urobia Vašu svadbu ešte krajšou. Sú medzi nimi: dekoráčná agentúra, fotograf, ubytovanie, výroba koláčov a tort, modranské víno, animátor pre deti, dopravca, DJ a hudobné vybavenie, tvorba pozvánok, líčenie, odčepčenie, maľovanie na tvár a dizajnové svadobné šaty.


Nový priestor

VEĽKORYSÉ OKOLIE 

VEĽKÝ EXTERIÉR 6.000 m2: rezervované len pre vašu svadbu a s vlastným vstupom bez prístupu verejnosti, romantické miesto pre obrad, vyhliadkové miesto s pohľadom na mesto a okolie, kvetinová a bylinková záhradka

PRIESTOR PRI VERANDE: veľký a rovný, skvelé miesto pre fotenie s vidieckymi atrakciami, možnosti umiestnenia množstva aktivít pre hostí, dovoľuje pripojiť ďalšie stany, super miesto pre opekanie a grilovanie

FARMÁRSKA STODOLA: možnosť doprenajať ako štýlové zázemie v štýle svadobnej obývačky, toaletný stolík pre nevestu, pohodlné sedenie pre ženícha a blízkych hostí, veci na zloženie a skrine na odkladanie, priestor na prezlečenie, miesto pre koktejly a fingerfood, fotokútik. Toto miesto Vám dokonale pripomenie romantické svadby v stodole.

SVADOBNÉ FOTENIE
K dispozícii máte priestory na farme, ktoré sa skvele hodia na fotenie. Naše záhradky, svadobnú stodolu, výhľady na Modru, zvieratká v minizoo a najmä veľa rôznych romantických zákutí.
Ponúkame aj možnosť fotenia so svadobne vyzdobenými konskými krasavcami.

DETSKÝ KÚTIK
radi Vám pripravíme štýlový vnútorný alebo vonkajší detský kútik, kde nebudú chýbať ani slamové balíky.

OSTATNÉ VYMOŽENOSTI, KTORÉ PONÚKA NAŠA FARMA: počas otváracích hodín farmy verejne dostupné a dospelými obľúbené bistro, deťmi obľúbené kontaktné minizoo, detské ihrisko

Pre všetkých, čo hľadajú svadbu v Bratislave a okolí, je svadba v Modre Pod Gaštankou tá, z ktorej srší pohoda a nezabudnuteľné zážitky vidieckej svadby.

Kontaktujte nás ohľadom bližších informácií, rezervácie alebo svadobnej obhliadky na katia.zelenayova@podgastankou.sk. Radi Vám pošleme detailnejšiu ponuku.

Kalendár
Svadba na vidieku