Svadby

Video Svadba Pod GaštankouSVADBA NA VIDIEKU AKO MÁ BYŤ.

Svadby

Vaša svadba v krásnom vinohradníckom prostredí.

Zažite váš deň v krásnom vidieckom prostredí mesta Modra skvele dostupného z Bratislavy či Trnavy.

Nie tak často máte možnosť zavolať každého koho chcete - do naše novej Verandy, priestoru plného svetla sa zmestí a pohodlne 150 svadobných hostí. Ale aj oveľa menšie svadby sa v našom presvetlenom priestore nenastratia. Budete mat jednoducho este viac miesta na tanec.

Ponúkame aj svadobný obrad na lúke.

Nový priestor pre svadbu v Modre s voľnými termínmi na rok 2020 a 2021. 

Jedinečná veľká, panoramatická a presvetlená Veranda. Moderná a vkusne zasadená do prírodného rustikálneho prostredia nad mestom Modra. A najmä dostatok miesta pre catering, DJ-a, bar aj tanečný parket. Samozrejme, že možností usporiadanie je neúrekom a zmestí sa sem aj prebaľovací a detský kútik. 

Okrem toho máme veľmi veľa dobrých tipov na svadobných dodávateľov, ktorí urobia Vašu svadbu ešte krajšou. Sú medzi nimi: dekoráčná agentúra, fotograf, ubytovanie, výroba koláčov a tort, modranské víno, animátor pre deti, dopravca, DJ a hudobné vybavenie, tvorba pozvánok, líčenie, odčepčenie, maľovanie na tvár a dizajnové svadobné šaty.


Svadby

VEĽKORYSÉ OKOLIE 

Svadby

VEĽKÝ EXTERIÉR 14.000 m2: rezervované len pre vašu svadbu a s vlastným vstupom bez prístupu verejnosti, romantické miesto pre obrad, vyhliadkové miesto s pohľadom na mesto a okolie, kvetinová a bylinková záhradka

PRIESTOR PRI VERANDE: veľký a rovný, skvelé miesto pre fotenie s vidieckymi atrakciami, možnosti umiestnenia množstva aktivít pre hostí, dovoľuje pripojiť ďalšie stany, super miesto pre opekanie a grilovanie

STODOLA: možnosť doprenajať ako štýlové zázemie v štýle svadobnej obývačky, toaletný stolík pre nevestu, pohodlné sedenie pre ženícha a blízkych hostí, veci na zloženie a skrine na odkladanie, priestor na prezlečenie, miesto pre koktejly a fingerfood, fotokútik. Toto miesto Vám dokonale pripomenie romantické svadby v stodole.

SVADOBNÉ FOTENIE
K dispozícii máte priestory, ktoré sa skvele hodia na fotenie. Naše záhradky, svadobnú stodolu, výhľady na Modru, a najmä veľa rôznych romantických zákutí.

DETSKÝ KÚTIK
radi Vám pripravíme štýlový vnútorný alebo vonkajší detský kútik, kde nebudú chýbať ani slamové balíky.


Pre všetkých, čo hľadajú svadbu v Bratislave a okolí, je svadba v Modre Pod Gaštankou tá, z ktorej srší pohoda a nezabudnuteľné zážitky vidieckej svadby.

Kontaktujte nás ohľadom bližších informácií, rezervácie alebo svadobnej obhliadky na katia.zelenayova@podgastankou.sk. Radi Vám pošleme detailnejšiu ponuku.

Svadba na vidieku