Svadby

Video Svadba Pod GaštankouSVADBA NA VIDIEKU AKO MÁ BYŤ. OTVORENÉ PRIESTORY VONKU AJ VNÚTRI.

Svadby

Vaša svadba v krásnom vinohradníckom prostredí.

Zažite váš deň v krásnom vidieckom prostredí mesta Modra skvele dostupného z Bratislavy či Trnavy.

Nie tak často máte možnosť zavolať každého koho chcete - do naše novej Verandy, priestoru plného svetla sa zmestí a pohodlne 150 svadobných hostí. Ale aj oveľa menšie svadby sa v našom presvetlenom priestore nenastratia. Budete mat jednoducho este viac miesta na tanec. Vnútrný priestor sa dá elegantne celý otvoriť a ste akoby vonku. Alebo sa dá úplne zatvoriť, je to na Vás.

Ponúkame aj Svadobný obrad na lúke alebo Hostinu na lúke pre skupiny do 50 osôb.

Nový priestor pre svadbu v Modre s voľnými termínmi na rok 2020 a 2021. 

Jedinečná veľká, panoramatická a presvetlená Veranda. Moderná a vkusne zasadená do prírodného rustikálneho prostredia nad mestom Modra. Dá sa celá otvoriť systémom sklených dverí a najmä máte dostatok miesta pre vás, vaších hostí a bez tlačenice. Priestor poľahky pojme catering, DJ-a, bar, kapelu aj tanečný parket. Samozrejme, že možností usporiadanie je neúrekom a zmestí sa sem všetko čo potrebujete. Ani menšie svadby sa v priestore nestratia, jednoducho budete mať ešte viac príjemného priestoru.

Okrem toho máme veľmi veľa dobrých tipov na svadobných dodávateľov, ktorí urobia Vašu svadbu ešte krajšou. Sú medzi nimi: dekoráčná agentúra, fotograf, ubytovanie, výroba koláčov a tort, modranské víno, animátor pre deti, dopravca, DJ a hudobné vybavenie, líčenie, čepčenie, maľovanie na tvár a dizajnové svadobné šaty.


Svadby

VEĽKORYSÉ OKOLIE A OBRAD NA LÚKE ALEBO AJ HOSTINA NA LÚKE

Svadby

VEĽKÝ EXTERIÉR 14.000 m2: rezervované len pre vašu svadbu a s vlastným vstupom bez prístupu verejnosti, romantické miesto pre obrad, vyhliadkové miesto s pohľadom na mesto a okolie, kvetinová a bylinková záhradka

PRIESTOR PRI VERANDE: veľký a rovný, s romantickými svetielkami, skvelé miesto pre fotenie a možností umiestnenia množstva aktivít pre hostí.

STODOLA: možnosť doprenajať ako štýlové zázemie v štýle svadobnej obývačky, toaletný stolík pre nevestu, pohodlné sedenie pre ženícha a blízkych hostí, veci na zloženie a skrine na odkladanie, priestor na prezlečenie, miesto pre koktejly a fingerfood, fotokútik. Toto miesto Vám dokonale pripomenie romantické svadby v stodole.

SVADOBNÉ FOTENIE
K dispozícii máte priestory, ktoré sa skvele hodia na fotenie. Naše záhradky, svadobnú stodolu, výhľady na Modru, a najmä veľa rôznych romantických zákutí.

KĽUDOVÁ ZÓNA
Pre kočíkovanie alebo len tak si oddýchnuť zo svadobnej párty, máme kľudovú zónu.

PARKOVANIE V AREÁLI PRE HOSTÍ AJ DODÁVATEĽOVPre všetkých, čo hľadajú svadbu v Bratislave a okolí, je svadba v Modre Pod Gaštankou tá, z ktorej srší pohoda a nezabudnuteľné zážitky vidieckej svadby.

Kontaktujte nás ohľadom bližších informácií, rezervácie alebo svadobnej obhliadky na katia.zelenayova@podgastankou.sk. Radi Vám pošleme detailnejšiu ponuku.

Svadba na vidieku