Teambuilding v gumákoch?

Hľadáte pre svojich zamestnancov a ich rodiny príjemné miesto na trávenie voľného času a utuženie tímového ducha? Farma pod Gaštankou je na to ako stvorená... Zabezpečíme chutnú vidiecku kuchyňu a k tomu aj pestré aktivity ako napríklad spoločná opekačka alebo grilovačka s vlastným grilmajstrom, varenie gulášu alebo iných sezónnych dobrôt v kotline. K dobrému jedlu sa pýta kvalitné víno, o ktoré v Modre vôbec nie je núdza. Ochutnávku toho najlepšieho zabezpečuje náš partner občianske združenie Víno z Modry, ktoré garantuje pôvod aj kvalitu ponúkaného vínka. Ochutnávať na farme sa dá aj káva z lokálnej pražiarne Ebenica či kvalitné čaje priamo z Ázie.

V areáli je možné využiť petangové ihrisko, hrať futbal, volejbal či bedminton. Pre dobrodružnejšie povahy vieme zabezpečiť aj lukostrelbu a strelbu zo vzduchoviek na rôzne terče a objekty. Pre silákov máme pripravené zase rúbanie dreva alebo zatĺkanie klincov.

K vidieku patria aj remeslá a tie vám radi predstavíme prostredníctvom našich spriatelených remeselníkov.

Keďže farma je aj o zvieratkách, budete mať k nim blízko a to prostredníctvom vozenia na koni, kŕmenia či dobrodružno-náučnej interaktívnej hry. 

Na každú poriadnu farmu patrí aj traktor. My ich vieme zabezpečiť hneď niekoľko a nie hocijaké ale historické! Ruku hore kto by sa rád povozil. 

Štandardne vieme zabezpečiť aj rôzne vystúpenia - DJ, malé kapely a divadielka. Do pozornosti dávame aj prudko tímovú farmársku bubnovačku s naším kamarátom Julom. Má veľkú zbierku všakovakých perkusií na ktorých si môžete zahrať a vyskúšať sa zladiť v rytme.

Pre deti radi pripravíme tvorivé dielničky a isto ocenia aj maľovanie na tvár


Kontaktujte nás na roman.zelenay@podgastankou.sk a pripravíme vám program a cenovú ponuku na mieru.

Farmárska zábava