Pre firmy

Eventové priestory v Modre až do 500 osôb

Hľadáte pre svojich zamestnancov a ich rodiny príjemné miesto na trávenie voľného času a utuženie tímového ducha?
Event blízko Bratislavy, Trnavy, Viedne?

Family days, teambuldingy alebo iné firemné eventy, priestor Pod Gaštankou je na to ako stvorený... Zabezpečíme chutnú vidiecku kuchyňu a k tomu aj pestré aktivity ako napríklad spoločná opekačka alebo grilovačka s vlastným grilmajstrom, varenie gulášu alebo iných sezónnych dobrôt v kotline. K dobrému jedlu sa pýta kvalitné víno, o ktoré v Modre vôbec nie je núdza. Ochutnávku toho najlepšieho zabezpečuje náš partner občianske združenie Víno z Modry, ktoré garantuje pôvod aj kvalitu ponúkaného vínka. Ochutnávať na farme sa dá aj káva z lokálnej pražiarne Ebenica či kvalitné čaje priamo z Ázie.

V areáli je možné využiť petangové ihrisko, hrať futbal, volejbal či bedminton. Pre dobrodružnejšie povahy vieme zabezpečiť aj lukostrelbu a strelbu zo vzduchoviek na rôzne terče a objekty. Pre silákov máme pripravené zase rúbanie dreva alebo zatĺkanie klincov.

K vidieku patria aj remeslá a tie vám radi predstavíme prostredníctvom našich spriatelených remeselníkov.

Pod Gaštankou, to sú priestory pre event na vidieku alebo family day v okolí Bratislavy s dobrým jedlom a programom.

Na každú poriadnu farmu patrí aj traktor. My ich vieme zabezpečiť hneď niekoľko a nie hocijaké ale historické! Ruku hore kto by sa rád povozil. 

Štandardne vieme zabezpečiť aj rôzne vystúpenia - DJ, malé kapely a divadielka. Do pozornosti dávame aj prudko tímovú farmársku bubnovačku s naším kamarátom Julom. Má veľkú zbierku všakovakých perkusií na ktorých si môžete zahrať a vyskúšať sa zladiť v rytme.

Pre deti radi pripravíme tvorivé dielničky a isto ocenia aj maľovanie na tvár

Pre tých, čo hľadajú eventový priestor v Bratislave a okolí je určený krytý priestor Modranská veranda, ktorý je predurčený pre eventy rôzneho charakteru, a podľa typu podujatia privíta až do 180 hostí. V pripade využitia celého areálu až do 500 hostí.

Kontaktujte nás ohľadom ponuky vášho firemného eventu alebo teambuldingu v Modre na roman.zelenay@podgastankou.sk.

Vidiecka zábava na vašom evente