Výnimočný rustikálny priestor s detským ihriskom, bylinkovou záhradou, kontaktným zoo a vonkajšími sedeniami a ohniskami je stvorený pre zážitkovú turistiku. Farma Pod Gaštasnkou v malebnom modranskom chotári je ideálnym miestom pre aktívny oddych celej rodiny, ekologické vzdelávacie aktivity pre školy a škôlky a rôzne oslavy, alebo kultúrne, tematické, či firemné akcie.

Oslavy a opekačky

Výnimočný priestor pre výnimočný deň

Strávte vaše výnimočné dni u nás. Nech už je to oslava narodenín, rodinné posedenia, svadba alebo opekačka, Pod Gaštankou vám vieme vytvoriť pohodu a atmosféru na ktorú budete dlho spomínať.

čítať viac

Teambuildingy

Teambuilding v gumákoch?

Hľadáte pre svojich zamestnancov a ich rodiny príjemné miesto na trávenie voľného času a utuženie tímového ducha? Farma Pod Gaštankou je na to ako stvorená... Zabezpečíme chutnú vidiecku kuchyňu, ochutnávku modranských vín ale aj pestré aktivity pre deti. Program zostavíme podľa požiadaviek.

čítať viac

Darčekové poukážky

Darujte zážitok v malebnom prostredí Malých Karpát.

Naše darčekové poukážky majú hodnotu gaštaniek. To je naša lokálna farmárska mena a dá sa použiť na jazdu na koni, vstup do tvorivých dielní pre deti alebo iný zážitkový program.

Svadby

čítať viac