Výnimočný rustikálny priestor s detským ihriskom, bylinkovou záhradou, kontaktným zoo a vonkajšími sedeniami a ohniskami je stvorený pre zážitkovú turistiku. Farma Pod Gaštasnkou v malebnom modranskom chotári je ideálnym miestom pre aktívny oddych celej rodiny, ekologické vzdelávacie aktivity pre školy a škôlky a rôzne oslavy, alebo kultúrne, tematické, či firemné akcie.

Oslavy

Výnimočný priestor pre výnimočný deň

Strávte vaše výnimočné dni u nás. Nech už je to oslava narodenín, rodinné posedenia, stretávka priateľov alebo opekačka, Pod Gaštankou vám vieme vytvoriť pohodu a atmosféru na ktorú budete dlho spomínať.

čítať viac

Firmy na farme

Teambuilding v gumákoch?

Hľadáte pre svojich zamestnancov a ich rodiny príjemné miesto na trávenie voľného času a utuženie tímového ducha? Farma Pod Gaštankou je na to ako stvorená... Zabezpečíme chutnú vidiecku kuchyňu, ochutnávku modranských vín ale aj pestré aktivity pre deti. Program zostavíme podľa požiadaviek.

Školy a škôlky

Život na farme

Ukážeme deťom ako sa žije na vidieku, doprajeme im kopec zábavy na našom dvore a spoločne budeme spoznávať život zvieratiek na farme. V záhradke ich zase naučíme ako si dopestovať zeleninu, ovocie a chutné aj zdravé bylinky.

čítať viac

Darčekové poukážky

Darujte zážitok v malebnom prostredí Malých Karpát.

Naše darčekové poukážky majú hodnotu gaštaniek. To je naša lokálna farmárska mena a dá sa použiť na jazdu na koni, vstup do tvorivých dielní pre deti alebo iný zážitkový program.

Aktuálne podujatia na farme

Tvorivá dieľňa

Tvorivá dieľňa

od 13:00 do 16:00 každý víkend tvoríme s deťmi krásne veci.

čítať viac