Výnimočný priestor pre výnimočný deň

Strávte vaše výnimočné dni u nás. Nech už je to oslava narodenín, rodinné posedenia, stretávka priateľov alebo opekačka. Pod Gaštankou vám vieme vytvoriť pohodu a atmosféru na ktorú budete dlho spomínať.

Pripravíme vám kompletný program aj s farmárskym či ohniskovým cateringom. K tomu ponúkame komplet servis vidieckeho pikniku s  "párty" dekoráciou.

Podľa veľkosti oslavy máme na farme niekoľko typov posedenia na prenájom:

Farmársky stôl - nachádza sa na terase pri našom farmárskom bistre. Štandardne je nastretý vo vidieckom štýle a servírovanie jedál a nápojov je v skle či keramike. K dispozícii vám vieme ponúknuť aj obsluhu. Kapacita priestoru je 16 hostí.

Stodolka - malé milé čarovné miestečko. Je najbližie k nášmu mini zoo. Ideálne na menšie oslavy v neideálnom počasí. Kapacita priestoru je približne 30 hostí. 

Stodola - pôvodná stajňa prerobená na romantický polootvorený altánok. Tento priestor pojme približne 45 hostí a je ako stvorený pre menšie svadby či väčšsie rodinné posedenia. Jeho atmosféra vyniká pri zapadajúcom slnku a sviečkach. Kapacita priližne 45 hostí.

Ohniská - pre špeciálnu príležitosť alebo len tak pre radosť z pobytu vonku vám ponúkame na prenájom niekoľko ohnísk, každé so samostatným sedením s variabilnou kapacitou. Vyberte si či chcete mať väčšie súkromie alebo byť v centre diania farmy. Pre každý prípad máme riešenie! K ohniskám máme celú ponuku ohniskového cateringu, ktorý obsahuje opekacie balíčky v rôznom prevedení. Samozrejme myslíme aj na vegetrariánov. Kapacita je 100 hostí.

Okrem výnimočného miesta a chutného cateringu vieme zabezpečiť aj rôzne sprievodné aktivity nielen pre deti. Na Farme pod Gaštankou sa nudiť určite nebudete.


Kontaktujte nás na sylvia.palova@gmail.com a pripravíme vám program a cenovú ponuku na mieru. 

Oslavujte štýlovo