O nás

Sme rodinná farma, v malebnom modranskom chotári, kde vždy nájdete ľudí, ktorí sa o vás radi postarajú. Farma Pod Gaštankou ponúka možnosť aktívneho oddychu a zábavy pre celú rodinu. Detské ihrisko, kontaktné zoo, záhrada s bylinkami a ohniská určené na prenájom spolu so skvelou domácou kuchyňou a ponukou vychytených modranských vín vytvárajú výnimočný priestor taktiež pre rôzne oslavy, firemné eventy alebo svadby.

Kontaktné mini zoo

Vďaka nášmu mini zoo sa malí zvedavci dostanú do kontaktu so zvieratkami, ktoré poznajú v lepšom prípade len z obrázkových knižiek. Na farme chováme kone, ovce, kozy, králiky, prasiatka, sliepky, kačice, husi, psy, mačky a pávy, ktoré môžete nielen pozorovať, ale aj hladkať a kŕmiť u nás kúpeným krmivom.

Vozenie na koni

Nebojácne deti sa môžu povoziť a pozrieť na svet s výšky, z chrbta nášho koníka Larsona. Je to náš miláčik, starší pán, s veľmi kľudnou a pokornou povahou. Za jazdu sa platí gaštankami – žetónmi, ktoré si môžete zakúpiť v bufete.

Tvorivé dielne

Šikovné ručičky detí zamestnávame v našej tvorivej dielničke. Školené animátorky im pomáhajú vyrábať napríklad rôzne zvonkohry, maľujú spolu na plátno, odlievajú sadrové figúrky, zdobia fotorámiky a dielka si následne odnášajú domov. Pre menšie deti máme pripravené tematické omaľovánky alebo si môžu skladať stavebnicu Lego. Účasť v tvorivej dielni je spoplatnená.

Záhradka

Každá poriadna farma musí mať záhradku a tá naša nie je výnimkou. Nechýbajú v nej kvety len tak na ozdobu ani chutné a liečivé bylinky. Pestujeme tiež zeleninku ako paradajky, papriku, baklažány či cukety a tekvice. Najviac sa tešíme keď zarodia ovocné kríčky maliny, egreše a rôznofarebné ríbezle. Vítame keď sa návštevníci zapájajú do zalievania a pletia, pre deti máme k dispozícii aj malé náradie. Naša záhradka prináša pohladenie na duši a zároveň aj edukuje.

Darčekové poukážky

Darujte zážitok v malebnom prostredí Malých Karpát.

Naše darčekové poukážky majú hodnotu gaštaniek. To je naša lokálna farmárska mena a dá sa použiť na jazdu na koni, vstup do tvorivých dielní pre deti alebo iný zážitkový program.

Video

Galéria