O nás

Sme rodinná farma, v malebnom modranskom chotári, kde vždy nájdete ľudí, ktorí sa o vás radi postarajú. Farma Pod Gaštankou ponúka možnosť aktívneho oddychu a zábavy pre celú rodinu. Detské ihrisko, kontaktné zoo, záhrada s bylinkami a ohniská určené na prenájom spolu so skvelou domácou kuchyňou a ponukou vychytených modranských vín vytvárajú výnimočný priestor. Ponúkame taktiež nový priestor Modranská veranda pre svadby, oslavy a firemné eventy.

Kontaktné mini zoo

Vďaka nášmu mini zoo sa malí zvedavci dostanú do kontaktu so zvieratkami, ktoré poznajú v lepšom prípade len z obrázkových knižiek. Na farme chováme kone, ovce, kozy, králiky, prasiatka, sliepky, kačice, husi, psy, mačky a pávy, ktoré môžete nielen pozorovať, ale aj hladkať a kŕmiť u nás kúpeným krmivom.

Vozenie na koni

Nebojácne deti sa môžu povoziť a pozrieť na svet s výšky, z chrbta nášho koníka Larsona. Je to náš miláčik, starší pán, s veľmi kľudnou a pokornou povahou. Za jazdu sa platí gaštankami – žetónmi, ktoré si môžete zakúpiť v bufete.

Tvorivé dielne

Šikovné ručičky detí zamestnávame v našej tvorivej dielničke. Školené animátorky im pomáhajú vyrábať napríklad rôzne zvonkohry, maľujú spolu na plátno, odlievajú sadrové figúrky, zdobia fotorámiky a dielka si následne odnášajú domov. Pre menšie deti máme pripravené tematické omaľovánky alebo si môžu skladať stavebnicu Lego. Účasť v tvorivej dielni je spoplatnená.

Záhradka

Každá poriadna farma musí mať záhradku a tá naša nie je výnimkou. Nechýbajú v nej kvety len tak na ozdobu ani chutné a liečivé bylinky. Pestujeme tiež zeleninku ako paradajky, papriku, baklažány či cukety a tekvice. Najviac sa tešíme keď zarodia ovocné kríčky maliny, egreše a rôznofarebné ríbezle. Vítame keď sa návštevníci zapájajú do zalievania a pletia, pre deti máme k dispozícii aj malé náradie. Naša záhradka prináša pohladenie na duši a zároveň aj edukuje.

Darčekové poukážky

Darujte zážitok v malebnom prostredí Malých Karpát.

Naše darčekové poukážky majú hodnotu gaštaniek. To je naša lokálna farmárska mena a dá sa použiť na jazdu na koni, vstup do tvorivých dielní pre deti alebo iný zážitkový program.

Video

Galéria